Websupport helpdesk - pravidlá

Vyskúšaj si ako ťažko sa pracuje vo Websupporte na helpdescu. Je to stresujúce a musíš vybavovať telefonáty aj maily. Ak uspeješ, tak ťa zamestnajú ak nie tak si prepustený.

Zacínaš so mzdou 50 Webro. Ak svoje úlohy splníš rýchlo, dostaneš prémie. Ak budeš pracovať podľa očakávania, plat sa ti nezmení. Ak budeš pracovať pomaly, sthne sa ti s platu. Ale ak niečo neurobíš vôbec, odráta sa ti z platu veľa. Ak by si zarobil menej ako 0 Webro, tak si prepustený. Do Websupportu ťa nikdy nezoberú.

Budes pracovať 5 dní, od pondelku do piatku. Jeden den je jedna minuta. Každý daľsí deň bude ale ťažší. Iba najlepší môžu pracovať vo Websupporte. Vydrž aspoň týždeň.

Tvoje úlohy

Dvíhať telefóny - klikni na telefón ktorý padá dole čo najrýchlejšie. Ak telefonát vybavíš rýchlo (je zelený) máš prémiu 1 Webro. Ak zdvihneš telefón keď je žltý, pracuješ podľa očakávania. Ak ho zdvihneš červený, pracuješ pomaly a strhnu ti z platu 1 Webro. Najhoršie je keď sa na telefón vykašleš úlne, strhneme ti až 20 Webro.
Odpisovat maily - klikni na text ktorý padá dole čo najrýchlejšie. Ak mail vybavíš rýchlo (je zelený) máš prémiu 1 Webro. Ak napíšes mail keď je žltý, pracuješ podľa očakávania. Ak ho napíšeš keď je červený, pracuješ pomaly a strhnú ti z platu 1 Webro. Najhoršie je keď sa na mail sa vykašleš úplne, strhneme ti až 10 Webro.

Úloha Plat Poznámky
1 Telefén je v hornej časti, plníš si ulohy rýchlo
0 Telefén je v strednej časti, plníš si ulohy ako sa očakáva
-1 Telefén je v dolnej časti, plníš si ulohy pomaly
-20 Telefén spadol úplne dole, úlohy si neplníš vôbec, si sa na to vykašlal

Text

1 Text je v hornej časti, plníš si ulohy rýchlo

Text

0 Text je v strednej časti, plníš si ulohy ako sa očakáva

Text

-1 Text je v dolnej časti, plníš si ulohy pomaly

Text

-10 Text spadol úplne dole, úlohy si neplníš vôbec, si sa na to vykašlal

Top tip: Ak chceš zastaviť hru, tak slač Alt. Je dôležitejšie dvíkať telefón ako písať mail.